вівторок, 21 жовтня 2014 р.

Вірші - самоцвіти Петра Сингаївського ( до 85-річчя від дня народження поета).

 Ім'я Миколи Сингаївського більш відоме читачам. Так на його слова написана пісня "Чорнобривці посіяла мати..." Але і його старший брат Петро теж був чудовим поетом. Він писав вірші і для дорослих, і для дітей. 


З нагоди 85-річчя від дня народження Петра Сингаївського  бібліотекар філії №4 Карпанова С.О. познайомила вихованців старшої групи СДНЗ № 21 "Струмочок" з його збірками "Плисоччина колиска" та "Кораблі мого дитинства".Ці гарні вірші зігріті доброю усмішкою, легко читаються і запам'ятовуються. Поет пише про травневий і літній дощик ,  про сонечко,  про дзвінкий ручай, про березневий снігопад. Сингаївський малює дотепні образи звірят і птахів. Малята узнали хто така плиска. Їх лексикон поширився словами "жоржини", "скроні","мисливець", які пояснила бібліотекар. Діти не тільки слухали вірші, вони ділились власними спостереженнями природи.Так дітлахи згадали яке по формі листя берези (ромб). Особливо сподобались малюкам вірші: "Синичка", "Зайчик у трамваї", "Сливка", "Горобці і кіт".


 "Найбільший скарб на всій Землі - дитячий сміх...", - писав  поет Петро Сингаївський. Його вірші викликають такий сміх, який об'єднує і дорослих, і дітей. 


Немає коментарів:

Дописати коментар