пʼятницю, 3 жовтня 2014 р.

Бібліотека – книжчин дім.

В дитячій бібліотеці-філії №8 пройшов марафон «Бібліотека – книжчин дім», головною метою якого було знайомство маленьких читачів з бібліотекою та її можливостями.Учасниками марафону стали вихованці дитячого садочку № 17 і учні початкових класів СЗШ № 20.
 
На протязі тижня в бібліотеці пройшли екскурсії, заходи, присвячені книзі, читанню, історії нашої бібліотеки і бібліотек світу. Під час театралізованих екскурсій діти познайомились з цікавими книгами і журналами, змагались в захоплюючих вікторинах і конкурсах.


Сюрпризом для малят стала зустріч з Колобком і Зайчиком, котрі розповіли їм про правила користування бібліотекою і допомогли знайти карту знаходження книжних багатсв. 
Нікого не оставила байдужим виставка «Книга – бібліотека – читач». Величезний інтерес у дітей визвали фотографії з наших бібліотечних заходів, де діти з радістю знаходили себе і своїх друзів.А завершився марафон бібліоранком «Місце зустрічі – бібліотека».Учні 3-В класу СЗШ №20 ( класовод Олена Ярославівна Ціпко) подарували нам – бібліотекарям - справжнісеньке яскраве свято!


В заходах марафона прийняли участь 122 дитини, в бібліотеку було записалисано 52 нових читача.


Немає коментарів:

Дописати коментар