середа, 8 травня 2013 р.

Бібліотечні заходи до Дня Перемоги.


До Дня Перемоги в бібліотеці - філіалі №2 пройшла музично – поетична композиція « Під мирним небом», в якій прийняли участь ветерани Великої Вітчизняної війни: Лящевський Григорій Никифорович та Назаренко Володимир Карповичта  учні 8-х класів СЗШ №20 Всіх присутніх привітали своїми музичними виступами учні ДМШ №3. 

В ході заходу звучали вірші про війну у виконанні дітей та зав. бібліотекою Стовби Н.А.Перемога одна на всіх. 

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.


Бібліотека - філія № 6 спільно з учнями та вчителями ЗСШ № 22 підготували  та провели літературно - музичну композицію до Дня Перемоги "Цей День Перемоги ми наближали, як могли".  


Цей вечір - це лише часточка великої данини пошани полеглим.  Учні зібралися на зустріч із ветеранами, які своєю кров'ю відстояли нашу свободу.
На святі були присутні ветерани війни. Вони ніколи не зможуть забути цю війну тривалістю 1418 днів і ночей. Чотири роки... Тридцять чотири тисячі годин!.. Від Москви до Берліна - дві тисячі шістсот кілометрів.Так мало. Правда? Це, якщо літаком, - три години. Перебіжками та по-пластунськи - чотири роки!
Страшні сліди залишила війна. На території України в руїни та згарища перетворили фашисти 114 міст і 28 тисяч сіл.
Діти привітали ветеранів  зі святом 9 травня  - Днем Перемоги! 


Ми вклоняємося вам! Ми завжди будемо пам'ятати ваш подвиг! Ми завжди будемо пам'ятати вас! Низький уклін вам, ветерани!
Без миру немає майбутнього. Ми всі за спокій і радість від миру на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні.
Наприкінці свята  ветерани і школяри виконали пісню "День Перемоги".
„Знов білим цвітом вкрилися сади,
І знов приходить свято Перемоги...”


Все далі в історію відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя за наше з вами сьогодення. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Зберегти їх пам'ять, донести ЇЇ до молодого покоління святий обов’язок кожного.Бібліотека –філія №7 разом з колегами сш №30 провели уроки мужності та конкурс читців фронтовоЇ поезії з дітьми 6-7 класів. Через книги, пісні военних років ,кадри кінохронік діти доторкнулись до сторінок Великої ВітчизняноЇ війни. А ще через поезію. Поезія фронтових років це гіркий нестерпний біль, який відчули дитячі серця.Немає коментарів:

Дописати коментар