середа, 15 травня 2013 р.

Ключ від книжкового міста.

"Ключ від книжкового міста" - саме так називалася екскурсія для вихованців дитячого садочка № 15, які завітали до Центральної бібліотеки для дітей. Зустріла їх "господиня" абонементу бібліотекар Писаревська Т. М.


Хоча це був перший візит малюків до бібліотеки, вони змогли сказати, як називається місце, куди їх запросили і самі розповіли, що бібліотека - це ціле місто, в якому живе багато книжок. Діти з цікавістю познайомилися з книгами, ще з більшою цікавістю відвідали книгосховище.


Їх вразило, що насправді бібліотека набагато більша, ніж здається на перший погляд. Всім сподобалося розкішне крісло "Короля книг", в якому можуть фотографуватися кращі читачі. Виявилося, що такі є і серед наших маленьких гостей. Тому право сфотографуватися у чарівному кріслі отримав Саша, який вже досить добре читає.Потім гостей запросили до читального залу. Бібліотекар Дорофеєва Т. В. показала діткам найцікавіші книжки бібліотеки: від найменших, розміром 6х8 см, до найбільших томів. Діти виявилися дуже кмітливими і з легкістю давали відповіді на загадки.


Та найцікавіше чекало гостей попереду, адже у бібліотеці книги можуть оживати. Ось і для наших малюків ожила казка "Колобок". Лялькову виставу за мотивами народної казки показали діткам бібліотекар Ревко Л. А. та завідуюча бібліотекою Табакова І. М.А ще на гостей чекав перегляд мультфільму про Петрика П'яточкіна. Діткам сподобалося у затишній бібліотеці, а бібліотекарі були вдячні вихователям, які привели малюків на цю екскурсію.


Немає коментарів:

Дописати коментар