вівторок, 7 травня 2013 р.

Тиждень інформації в бібліотеці - філії № 7.


В бібліотеці –філії №7  пройшов «Тиждень  інформації». I звичайно головна інформація тижня – це нові надходження книг. Моніторинг книжкових новинок кожного дня і для кожного читача.

 Для наймолодших - дітей 11,9,12 та 13 груп ДНЗ №34 бібліотека придбала нові книги «Дни недели», «Полезные машины», «Веселая улица» та інші. Знайомили дітей з новою літературою під час голосних читань, «загадок -відгадок», ігр та інформхвилинок. До нових книг по техніці безпеки життя додавався відеоматеріал з інтернету - відеоуроки від тітоньки Сови на великому екрані.Для тинейджерів на жаль більш цікавими були інтернет –мандрівки, ніж мандрівки по книгам.На щастя , ще є діти, яким було цікаво дізнатися і про нові книги.Однак всім було цікаво дізнатись «11 правил Біла Гейтса для американських школярів» які бібліотека запропонувала, як інформацію для роздуму.

Для тих, хто любить щось робити своїми руками було цікаво познайомитись з віртуальними майстер-класами «Страны мастеров».
На вулиці весна і для любителів квітів була корисна виставка книг та огляд сайтів по квітникарству. 
«Весна на французском бульваре» - таку назву мав вечір –з устріч з читачами, присвячений новинкам французької літератури та новим іменам музичної Франції. Проходила зустріч в рамках проекту «Французький бульвар». Були підготовлені мультимедійні презентації, книжкові виставки ,бібліографічні огляди. За чашкою кави гості вечора з цікавістю переглянули відеокліпи молодих та вже відомих французьких виконавців.

Немає коментарів:

Дописати коментар