понеділок, 31 липня 2017 р.

Життя в передчутті чуда.

Два літні засідання в клубі «Позитив+» були присвячені живопису. Чудовим картинам двох зовсім не схожих художників.  Реалістові І.М. Крамському і модерністові М.Шагалу.
Почалося з прочитання учасницями клубу детектива Ніни Дитинич «Таємниця великого живописця». Зацікавила наших дам зовсім не основна сюжетна лінія, а розповідь про художника І.М.Крамського
і долю  моделі, з якої він писав свою «Невідому».
 Жінки виявили бажання більш детально ознайомитися з творчою біографією та роботами видатного живописця XIX століття.  Бібліотекарі підготували цікаві матеріали та розповідь про художника та його картини. Альбом репродукцій з власної колекції на засідання люб’язно принесла Л.Д.Ковальчук.
На другому засіданні панував дух мрій-спогадів чарівника XX століття  Марка Шагала та дивовижного світу його картин. 
Адже 7-го липня виповнилося 130 років від дня народження живописця ,який не дожив лише два роки до власного століття і вісімдесят з них творив  фарбами свій власний багатовимірний  живописний світ.
Про художника, що покинув Батьківщину в 35-ть і зміг приїхати в країну лише у 86-ть. Про його рідний Вітебськ завжди присутній на його полотнах. Про долю художника  підготували розповідь та  підбірку цікавих матеріалів для учасниць клубу бібліотекарі. Ілюструвати розповідь про живопис дуже допомагає мультимедійний проектор і великий екран. Із задоволенням жінки подивились невеликий фільм про Марка Шагала. 
Отже учасниці клубу зовсім не байдикують , а детальніше знайомляться з творчим доробком  цікавих художників.

Немає коментарів:

Дописати коментар