вівторок, 22 вересня 2015 р.

Про книги, друзів...та етикет

Перший клас - це не тільки перша вчителька, перші уроки, нові шкільні друзі. Для багатьох першокласників це ще й перше знайомство з дитячою бібліотекою. На початку нового навчального року  Центральну дитячу бібліотеку відвідують діти, більшість з яких залишиться друзями бібліотеки аж до закінчення школи. Тож бібліотекарі намагаються зробити все, щоб ця зустріч стала цікавою, незвичайною і запам'яталася надовго. Цього року ми підготували для малих школярів етикет-клас "В перший клас ми йдемо, друзів там знайдемо"


Зустрічала діток бібліотекар Ревко Л. А. Вона розповіла малюкам про книги, журнали  та іграшки, які живуть у бібліотеці, про те, що у нас можна погратися, помалювати, подивитися мультики або зробити уроки. 

Аж раптом розповідь бібліотекаря перебив гучний плач. Виявилося, що до бібліотеки завітали Баба - Яга та Котик (бібліотекарі Писаревська Т. М. і Табакова І. М.).


Бабуся плакала тому, що в неї зовсім немає друзів і навіть з Кощеєм вона посварилася. Коли ж бабця почала розповідати, як вони з Котом себе поводять, діти дуже сміялися з такого виховання. 


Тож Людмилі Анатоліївні довелося заспокоювати стареньку, а дітки нагадали казковим гостям правила етикету, які допоможуть їм знайти друзів. Бібліотекарі в свою чергу сподіваються, що нові друзі з'являться не тільки у казкових героїв, а і в наших нових читачів. Бібліотеку вже відвідали учні 1а та 1б класів колегіуму № 16, а на наступному тижні ми чекаємо учнів 1в класу. 

Немає коментарів:

Дописати коментар