четвер, 8 листопада 2012 р.

Щастя, то читати вміти слів барвистих самоцвіти.
 До дня української писемності та мови співробітники бібліотеки-філії №4 спільно зі шкільним бібліотекарем  та учнями 4-х класів НВК№13 організували свято рідної мови. Бібліотекарі підготували книжкову виставку на якій презентували нові яскраві книжки, та запропонували дітям веселі конкурси і розваги.
Зустріч проходила в невимушеній дружній атмосфері. Діти не лише приймали участь у конкурсах та відповідали на питання вікторини, але і охоче читали свої улюблені вірші українських і російських поетів: І.Франка, Т.Шевченка, О.Пушкіна, Ф.Тютчева та ін. Кращим декламатором був  беззаперечно визнаний Бутко Нікіта. Діти  також розказували веселі історії та гуморески: І.Січовика, Г.Бойка.


Всі учасники отримали не аби-яке задоволення від неофіційності  та неформальності умов в яких проходило свято."История днепродзержинского аэроклуба" - тема
заседания краеведческого общества.На эту тему с сообщением выступил известный краевед Александр Слоневский.Члены краеведческого общества  слушали об организации  аэроклуба в Днепродзержинске, этапах его становления, трагической судьбе его руководителей и  участников.Выступление А.Слоневского дополнила работник музея ДМК Нина Цыганок.


Она показала книги из личного архива с дарственной надписью Б. Василенко "Соколиный взлет" и "Высокий взлет". Книги документальных очерков, посвященные воспитанникам Днепродзержинского аэроклуба . В довоенное время это осоавиахимовское учебное заведение дало путевку в небо сотням юношей и девушек. В суровые годы Великой Отечественной войны в боях против немецко-фашистских захватчиков выпускники аэроклуба проявили образцы доблести, мужества и героизма, за что были удостоены высоких наград Родины.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар