субота, 14 квітня 2018 р.

Арт-терапія на засіданні клубу "Невгамовні бібліобатьки"

Розвинути розумові та творчі здібності, відпочити, набратися позитивної енергії допоможуть методи арт-терапії у бібліотеці. Арт-терапія - це допомога дитині долучитися до мистецтва. Особлива увага приділяється відтворенню фантазії дитини.
Керівник клубу сімейного читання та цікавого дозвілля "Невгамовні бібліобатьки", що працює у бібліотеці-філії№9, Лариса Чуйкова пройшла навчання за підтримки Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) і ділилася своїми знаннями з дітьми  ВПО та членами клубу.


 Добре підготуватися до техніки арт-терапії "Інтуїтивне малювання" та "Портрет друга"допомогла Консультант з розвитку громад Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) Галина Філімонова. Вона придбала для занять з арт-терапії кольорові олівці, альбоми, фломастери та інші
канцтовари.

Традиційною сторінкою кожного засідання є вивчення легенд України за книгою Галини Шевчук "Легенди України". Цього разу діти слухали легенди про Великдень, крашанки та писанки.


Зустріч пройшла у дуже доброзичливій атмосфері. Вправи "Коридор компліментів" та "Моє ім'я" сподобалися усім.Немає коментарів:

Дописати коментар