понеділок, 2 квітня 2018 р.

Міжнародний день дитячої книги

Друге  квітня. У нас дощило весь день. Але всюди було весело,радісно і книжково.
Бібліотекарі разом з читачами святкували Міжнародний день дитячої книги  та день народження Ганса Християна Андерсена. У цей день до центральної  міської бібліотеки для дітей прилетіли  НЛО(нові літературні об’єкти), відвідувачі охоче ласувалися книжковими смаколиками. 

Бібліотекарі бібліотеки-філії №8 завітали до свої друзів у дитячий  садочок №23 Бібліотека  на Матросова запропонувала своїм читачам веселий огляд літератури «Хочете жити на втіху, частіше помирайте від сміху». 


Бібліотека-філія №7 запросила в гості малят дитсадочку «Незабудка» на казковий день. Разом з ними здійснили мандрівку у казковий світ. Малята активно брали участь у вікторині «Як допомогти царівні Несміяні», жартівливої - грі «Казковий експромт», а потім слухали казку С.Козлова «Як ослику приснився страшний сон» та переглянули мультик «Царівна-жадоба». Усі раділи новим книжкам. Понад 100 новеньких дитячих книжок, які надійшлі до бібліотек у ці дні за програмою "Українська книга", знайшли своїх прихільників.Немає коментарів:

Дописати коментар