пʼятниця, 1 липня 2016 р.

Інформаційна мозаїка «Газету читаю, тому все знаю!» .

В бібліотеці-філії №8 проходить Тиждень періодичних видань, мета якого ознайомити дітей з літніх оздоровчих таборів «Пролісок» і «Вулик» з періодичними виданнями для дітей, довести важливість читання газет та журналів не тільки як інформаційного засобу, а й для того, щоб навчити мислити, оцінювати дійсність, жити та діяти в суспільстві. Один із днів бібліотекарі присвятили місцевій газети «Событие. Сегодня», яка в серпні буде відзначати 20-річний ювілей.


Завідуюча філії Тетяна Гончар розповіла дітям про те ,що кожного тижня кур єр видання «Событие.Сегодня» приносить в бібліотеку свіженький номер газети. Ми розгортаємо газету і зразу дізнаємось, що відбувається в нашому місті і нашій країні. Разом із газетою до нас приходить багато цікавих людей. У газеті надруковано їхні портрети, розказано про їхню роботу. Звідки газета так швидко дізнається новини? Бо у неї є кореспонденти! Вони уважно стежать за життям і про найцікавіше негайно повідомляють у газету. Телефоном, Інтернетом приходять новини в редакцію. Газету роблять багато людей – кореспонденти, редактори, складачі, друкарі. А ще ті, хто виготовляє газетний папір, друкарську фарбу, складальні й друкарські машини. Готові газети курєри розвозять у всі кінці нашого міста.


Бібліотекар Вероніка Паденко звернула увагу дітей на «Дитячу сторінку» газети. Діткам дуже сподобались захоплюючі ігри і завдання на кмітливість, веселі картинки і забавні кросворди.
Немає коментарів:

Дописати коментар