середа, 13 липня 2016 р.

Проект «Міняю бібліотекаря - 2».

«Платформа національних обмінів» підтримала проект  Централізованої бібліотечної системи   м. Кам'янського  «Міняю бібліотекаря - 2». Це вже другий проект, який реалізують наші бібліотекарі. У липні місяці  відбудеться  обмін між бібліотекарямі Тисниці  (Івано - Франківська обл.) та Кам'янського.
Протягом 5 днів  бібліотекарі пізнаватимуть особливості культури, архітектури та світогляду один одного. Завдяки проекту дехто, можливо вперше почує про Кам'янське, а кому-то ближче стане Івано-Франківщина.
Підготовлена велика туристична, культурна  та  професійна програма для обох бібліотекарів. Заплановані заходи щодо обміну майстерками, відвідування театральних вистав, фестивалів. На бібліотекарів чекатимуть неординарні екскурсії,  зустрічі з відомими  митцями,  а також нові друзі, знання та яскраві враження.
За обміном до нас у  місто прибула Ірина Мельник, директор Тисмінецкої ЦБС.
В перший день вона познайомилася з роботою бібліотек Каменського: Центральною бібліотекою для дітей, 


побувала на презентації нової літератури "Книжкова інтервенція в Кам'янському" в Центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка .  У другий день Ірину Петрівну зустрічали колеги з Центральної бібліотеки для дорослих Дніпра і бібліотекарі філії на Мініна.В цей же день Ірина Мельник стала учасницею "Вечірки в краватках" в "Книжковому дворику" Центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.  У вихідні дні були екскурсії по  Кам'янському і  Дніпру. 
В останній день свого перебування в Кам'янському Ірина Петрівна вивчала роботу юнацького відділу Центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.

Немає коментарів:

Дописати коментар