субота, 2 липня 2016 р.

Американський лайф-коуч розкрила чотири секрети щоденного щастя.

Американський лайф-коуч Алексі Панос поділилася порадами, які допоможуть бути щасливим кожого дня.


 1.Щоранку знаходьте час для себе
За словами коуча, перед роботою слід приділяти трохи часу собі, щоб помедитувати або просто послухати приємну музику. Це допоможе підняти настрій і задати позитивний настрій на весь день.
2.Навчіться любити себе
Як розповідає спеціаліст, якщо людина ставитися до себе з любов'ю і повагою, то вона буде притягувати в своє життя схожих людей, які також добре до неї ставитимуться. Таким чином вийде створити позитивне коло спілкування, стверджує Панос.
3.Цінуйте оточуючих
Щоб бути в гарних стосунках як з близькими, так і зі співробітниками, експерт рекомендує показувати людям, що вони значущі. Така поведінка неодмінно призведе до більшого числа приємних соціальних контактів, які допоможуть завжди залишатися в гарному настрої.
4.Не шукайте легких шляхів
Уникання труднощів може здатися гарною ідеєю, але на ділі це позбавляє людину необхідного досвіду і, частково, самоповаги. Щоб відчувати себе успішним і щасливим, необхідно приймати роботу цілком і не боятися йти до кінця, незважаючи на можливі проблеми, стверджує коуч.

Див.:http://nv.ua/ukr/style/wellness/amerikanskij-lajf-kouch-rasskryla-chotiri-sekretu-shchodennogo-shchastja-154976.html

Немає коментарів:

Дописати коментар