четвер, 19 лютого 2015 р.

"Батьківська школа" в бібліотеці - філіалі № 5

Друге в цьому році засідання  родинного читацького клубу "Джерело" відбулося разом з дітьми - першокласниками та їх батьками. Темою розмови, на замовлення членів клубу, стали неслухняність та агресивність дітей цієї вікової групи, а також  помилки дорослих при вихованні. Розкрити  тему нам допомогали: психолог Обласної бібліотеки для дітей Панченко В.М., діалог з якою відбувся за допомогою Skype - зв'язку та  практичний психолог СЗШ № 29 Пилипенко Н.П., яка вела діалог з батьками та дітьми безпосередньо в бібліотеці. 
Про баланс почуттів та розуму у сім'ї як основи  для гармонійного виховання дитини розповідала  завідуюча бібліотекою Юлія Задорожня, відкриваючи захід.З відеопрезентацією «Щоб виховувати дитину, треба її знати" виступила перед батьками психолог Наталія Петрівна.


Завдяки технічним засобам батьки першокласників отримали унікальну можливість поспілкуватися за допомогою Skype в режимі  "Питання - відповідь" з кваліфікованим психологом Обласної бібліотеки для дітей Вікторією Миколаївною.Поки батьки говорили на серйозні теми, провідний бібліотекар Ганна Какуша розважала дітей в ігровій зоні абонементу. До програми «БібліоНяня» входили:

1. Бібліографічний огляд нової літератури для першокласників2. Майстер — клас з виготовлення ляльок
    

3. Тренінг з акторської майстерності.


До заходу була оформлена книжкова виставка "Назустріч один одному: діалог дітей і батьків".


Розроблені методичні рекомендації "Як виховувати маленького читача" та "Поради   батькам", які отримали усі присутні.


Сьогодні в гостях у бібліотеки були: наш постійний партнер - вчитель початкових класів СЗШ № 30 Полякова І.Д,, заступник директора ЦБС з реклами та маркетингу Дороніна Т.Ю.,  наші колеги - бібліотекарі бібліотек - філій № 7,9 Туркіна Н.І. та Чуйкова Л.І.
За традицією кожне засідання клубу завершується кавою. Не стали винятком і сьогоднішні збори.
                            Технічну підтримку засідання забезпечив системний адміністратор ЦБС Зайко С.М.
Висвітлення заходу було здійснено журналісткою та оператором ТРК "МІС"
.

Немає коментарів:

Дописати коментар