середа, 6 серпня 2014 р.

Літні канікули з бібліотекою - це весело, сучасно і дуже класно!

 Насичено, корисно та з гумором проводять літо в дитячій бібліотеці - філії № 5 діти нашого мікрорайону. Вони знайомляться з новими книгами, грають в настільні ігри, активно спілкуються і знаходять нових друзів.

Провідний бібліотекар Ганна Какуша проводить бібліографічний огляд нової літератури


За період з 1 червня по 31 липня бібліотеку відвідало 972 користувача; 107 нових читачів записалося до абонементу та читального залу; 202 дитини завітали до нас згуртовано при проведенні масових заходів з пришкільним табором "Сонячні  промінці" та ще 70  при проведенні розважальних програм з дітьми профілактичного протитуберкульозного санаторію. Не "сумує" в нас і Інтернет-куточок. Кожного вівторка та п'ятницю поспілкуватися зі своїми рідними та друзями  приходять групи вихованців старшої школи санаторію. В середу та четвер   для дворової малечі працює відеосалон.  Перегляд улюблених мультфільмів усім до вподоби! Всього 390 відвідувань Інтернет-куточку  зафіксували бібліотекарі за цей період.

Нинішній тиждень розпочався виховною годиною "Доброта ніколи не старіє і завжди від холоду зігріє. Завідуюча бібліотекою Юлія Задорожня звернула увагу дітей на милосердне та співчутливе ставлення до рідних та близьких нам людей. Разом читали казку Валентина Катаєва "Цветик семицветик". Кожному захотілося власноруч створити таку чарівну квіточку.


 
  
 


Захід завершили  словами:

«Лети, лети, лепесток,

 Через запад на восток,

Через север, через юг,

 Возвращайся, сделав круг.

 Лишь коснешься ты земли

– Быть по-моему вели:   

- Вели, чтобы все дети Украины немедленно  стали здоровыми!»
Час літнього відпочинку у дітей шкільного  віку ще триватиме довго, але у спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв. Адже книга - це один з засобів навчання, розвитку та душевної насолоди!

Немає коментарів:

Дописати коментар