вівторок, 5 серпня 2014 р.

Свято гумору «Гарний настрій - запорука миру".

Свято гумору під такою назвою пройшло у бібліотеці - філії №6.


Людські проблеми, негаразди  просто через край і так кожного дня - і як з цим боротися? Знаєте?  А ми знаємо, - кажуть бібліотекарі філії №6 - тільки сміхом. От як тільки засмієшся у відповідь на усілякі негаразди - так все і минеться. Так і ми, то чи в нас негараздів багато, чи вже звикли, а тільки сміємося ми українці - щодня!

Гуморески читає  Н. Литвин

Сьогодні, друзі, будемо насолоджуватися присмаком яскравого гумору. Те, що ви зараз побачите є надбанням українського народу, невід'ємною частиною його менталітету, те що проростає через підсвідомість і прагне вирватися зовні за найменшої нагоди. Кожна нація може кепкувати з себе, а українці роблять це вишукано – так почала свято завідуюча філією Лариса Польська. 
На свято гумору зібралися члени клубу «Золотий ієрогліф життя». Керівник клубу Олена Лєбєдєва розповіла, що усмішка і сміх – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого. Вчені довели, що сміх збуджує центри позитивних емоцій, створює хороший настрій, допомагає жити, вчитися і працювати.Щоб засміятись, людині потрібно напружити 17 м’язів, а щоб насупитися – аж 43! Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так?Народний гумор особливо багато черпає із бездонної скарбниці українських сатириків Остапа Вишні, Євгена Дударя, Микити Годованця та ще багатьох інших майстрів дотепного слова.

Жартивливі  псні
співають Н. Литвин та Н.Лохова

У  місті Габрово на всесвітньо відомому будинку сатири і гумору викарбовано девіз: «Світ вцілів – бо сміявся». Безперечно, сміх дуже важливий, і ви самі сьогодні в цьому переконалися. Сьогодні наша усмішка – це усмішка сили, здоров’я, правди і моралі.Смійтеся на здоров’я!

Немає коментарів:

Дописати коментар