понеділок, 25 лютого 2013 р.

Хай слово лунає по світу!

В Центральній бібліотеці для дітей завершився Тиждень, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Шанувати рідну мову потрібно змалку, тож першими учасниками святкового Тижня стали першокласники колегіуму № 16. В читальному залі бібліотеки на них чекала інтелектуальна гра "Весела мандрівка в країну Діда Буквоїда". Діти зі здивуванням дізналися, що гратися можна не тільки іграшками, але й словами. Тож із задоволенням включилися в захоплюючу гру: самостійно закінчували віршики, підбирали пари слів, виправляли смішні помилки, які геть змінювали зміст вірша, знахочили слова, що заховалися у чарівному будиночку Ученого Кота.


18 лютого відчинила свої двері поетична світлиця "Коли ти любиш рідний край..." Лунали вірші відомих українських поетів в виконанні бібліотекаря Ревко Л. А. та самих дітей, учнів 4 класу.
19 та 20 лютого для учнів 2-3 класів відбулася інформаційна година "Хай слово лунає по світу!", яку провела бібліотекар Писаревська Т. М.  У бібліотеці гостей зустріла тематична полиця, на якій були представлені книги на різних мовах світу. 


А оскільки діти вже вивчають іноземні мови, то вони продемонстрували свої знання, прочитавши вірші на англійській, німецькій, французькій, а також українській та російській мовах.
Не залишилися поза увагою і старшокласники. На базі ліцею НІТ №2 відбулася зустріч бібліотекарів ЦДБ Табакової І. М. та Ревко Л. А. з учнями 5-9 класів. Для цієї зустрічі бібліотекар Дорофеєва підготувала презентацію "Українська підліткова література". Підлітки, присутні на заході, познайомилися з сучасними українськими письменниками, їхніми творами, написаними у жанрах фентезі, детектив, сучасна повість. На святі лунали українські пісні у виконанні учнів ліцею, викладачі прочитали вірші українських поетів.Немає коментарів:

Дописати коментар