понеділок, 11 лютого 2013 р.

Помічаймо дива , що навколо !

Просувння літератури екологічного спрямування - один із напрямків в роботі бібліотеки-філії №4. У 2013 році заплановано познайомити користувачів з творами  письменників - ювілярів, що писали про природу .
4 лютого виповнилося 140 років від дня народження чудового російського письменника М.М.Пришвіна .Всі ми знаємо і дерева в наших лісах , і квіти на луках , і птахів , і тваринок . Проте Пришвін подивився на них своїм особливим  зірким оком і побачив таке , що нам і невдогад . Навіщо казки і без них довкола стільки чудес ! Треба тільки навчитись їх помічати .


Бібліотекар Карпанова С. О. прочитала учням 2Б класу ЗОШ № 18  чотири невеличких оповідання : "Їжак", "Хромка" , "Жабеня" та "Журка". Всі уважно слухали , ділились враженнями . Згадали тварин і птахів , яких бачили в лісі під час перебування в літньому дитячому таборі . Це і білочки , і зайці , і сови .
Майже всі взимку годують птахів ,  а дехто лікують хворих тварин .
Всі погодились, що треба дбайливо ставитись до оточуючого світу  і що всі наші непомітні зусилля  в цьому напрямку мають велику цінність .


Немає коментарів:

Дописати коментар