четвер, 21 березня 2019 р.

Всесвітній День поезії у Кам'янському

У Всесвітній день поезії у поетичній майстерні "Повна жменька віршів "центральної бібліотеки для дітей читали вірші українських поетів: Василя Голобородька, Юрія Бедрика, Сергія Пантюка і Михайла ГригоріваПрацівники бібліотеки на Менделєєва влаштували   флеш-моб "Згадай улюблені рядки". Читачі із задоволеням декламували улюблені вірші, що запамяталися на все життя. Лунали вірші Т.Шевченка, В.Маяковського, Л.Українки, А.Барто, В.Сосюри, О.Пушкіна, С.Єсеніна, Л.Костенко, П.Верлена, У.Шекспіра, Ф.Тютчева, М. Лермонтова й навіть власні вірші.
Бібліотекарі бібліотеки - філії №9 запросили членів клубу "За покликом душі" на поетичний вечір "Поезія-рух душі". Учасники вечора читали свої вірші та вірші улюблених поетів. Це і «Вона прийшла непрохана й неждана» В.Сосюри, «Розкажу тобі думку таємну» Ліни Костенко, «Белая береза» С. Єсеніна, «Мне нравится, что вы больны не мной» М.Цветаєвої та багато інших.

На арт-майданчику "Співзвучність " бібліотеки на Шевченка на "Поезію весни" зібралися шанувальники поетичного слова й авторської пісні:Олексій Радівілін, Олександр Кокурін, Юрій Філіпов, Валентина Тимофієва, Марина Коваленко,Валентина Коверза, Андрій Енбулатов. 
Немає коментарів:

Дописати коментар