пʼятниця, 21 листопада 2014 р.

День гідності та свободи у бібліотеках міста.

У українському календарі з’явився ще один пам’ятний день. На необхідність створення такого свята Президента надихнули дві революції.
“Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як Президенту України, залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада”, —  сказав Глава держави.


Бібліотеки міста підготували різні заходи до цієї дати.


В юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки відбулася зустріч молоді міста з учасниками Майдану:Олександром Скориком, Олегом П’ятаком, Володимиром Широким, Олександром Троцем, Олегом Петиком і Костянтином Писаренко. Вони розповіли молодим дніпродзержинцям про події тих днів.

 
Учасники Майдану вручну намалювали карту, на якій показали розташування барикад і розповіли про хвилі штурмів влаштованих проти власного народу  минулою владою.


Також студентам було презентовано нові  книги, які нещодавно надійшли до фонду Дніпродзержинської бібліотеки, багато з яких описують події 2013-2014 років.


 Різні покоління об'єднує любов до України, до нашої історії.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар