понеділок, 10 листопада 2014 р.

Як навчити дитину читати або тиха ніжна революція.

Засідання родинного читацького клубу "Джерело" відбулося в бібліотеці - філіалі № 5 . Темою розмови стала проблема - як правильно навчити дитину читати? На діалог з батьками ми запросили фахівців: Курись Яну Леонідівну, вчителя - методиста вищої категорії СЗШ № 29 та Полякову Ірину Дмитрівну, вчителя вищої категорії СЗШ № 30.
Пробудження інтересу пізнання світу - одна з головних завдань батьків при підготовці дитини до школи. За сучасними вимогами, вступаючи в 1 клас, діти вже повинні володіти початковими навичками письма і вміти самостійно читати. Фахівцями в галузі педагогіки та дитячої психології доведено, що саме читання найкраще впливає на процеси мислення і розвиває інтелектуальні здібності дитини.


До заходу бібліотекарі підготували книжкову панораму "Батьківська школа" ;


  книжкову вітрину "Віршики - навчалочки для Гоші та Наталочки".

провідний бібліотекар Ганна Какуша проводить бібліотрафічний огляд
З "Трибуни педагогічної майстерності" ми дізналися, коли і як правильно починати вчити дитину читати, як вибрати Буквар, чи потрібні дитині нагороди  та заохочення.

Своїм педагогічним досвідом з батьками ділиться Ірина Дмитрівна
Яна Леонідівна розповідає, як з приголосної та голосної утворюються склади

Провідний бібліотекар Ганна Какуша продемонструвала слайд-шоу "10 фактів про читання" та   відеоролик " Як  дитину навчити читати. Поради батькам".


Ганна Борисівна грає з батьками у словесні ігри 
Поки дорослі вчилися, для малечі в дитячому  куточку бібліотеки проходила розважальна програма. Завідуюча бібліотекою Юлія Задорожня разом з волонтерами Марією Баранник та Родіоном Тараненко повторили українську абетку, провели  гру  "Завдання діда Буквоїда", зіграли у лото, навчили малюків грати у нашу улюблену гру "Джерельце".

Завідуюча філією Юлія Задорожня 
Волонтери: Родіон та Марія

Марія знайомить дітей з ляльковим будиночком
Пригощаємо дітей солодощами
Наприкінці заходу діти за допомогою батьків надули повітряні кульки, на яких було написане завітне слово "БІБЛІОТЕКА".


 Додому розходилися з чудовим настроєм і з цілим багажем нових знань та вражень! На згадку про захід діти отримали різнокольорові кульки, а батькам Ганна Борисівна презентувала"Пам'ятку для батьків про користь читання перед сном і не тільки". Основним завданням батьків тепер залишається не перешкодити, а допомогти юному читачеві відправитися в загадкові подорожі по сторінках книг.

Немає коментарів:

Дописати коментар