четвер, 6 лютого 2014 р.

Я малюю гарну кицю, квітку,півника,криницю... Анатолію Камінчуку - 75.

Ще у 1969 році вийшла перша збірка віршів Анатолія Камінчука «Свічадо».  Друкувався  він у журналах «Дніпро», «Вітчизна», «Україна» тощо. Працював у журналі «Малятко», у видавництві «Дніпро».


Анатолій Камінчук видав більше десяти збірок віршів для дітей. Окремі вірші поета перекладено російською, молдавською, азербайджанською та польською мовами. Вірші сюжетні, з гумором,афористичні, з точною дзвінкою римою, легко запам'ятовуються. Тому їх любить не одне покоління дітей і їх батьків.
Бібліотекар Карпанова С.О. познайомила вихованців середньої групи СДНЗ№21


 "Струмочок" з творами поета зі збірок : "Дятликова школа", "Льодохід", "Ластівка", "Веселе полювання". При подачі матеріалу читала вірші в особах, намагаючись, засобами театралізації передати зміст і настрій. Діти охоче включалися в веселу гру. Особливо сподобався вірш "Вертоліт". Хто уявляв себе котом-пілотом, хто пасажиром-кротом, а хто натхненно гудів, зображаючи потужну машину. Чудові віршики - лічилки, скоромовки та віршики-ігри дають змогу дітям уявити себе героями.Це так здорово разом фантазувати, придумувати!


Немає коментарів:

Дописати коментар