четвер, 10 травня 2012 р.

Бібліотечні заходи до Дня Перемоги.


Не забудем героїв своїх.

 Напередодні великого свята - Дня перемоги в бібліотеці-філії №4, для учнів 4-х класів НВК №13 відбулася година пам'яті "Не забудем героїв своїх". Чим віддаленішими стають ті важкі для нашого народу роки,чим менше ми згадуємо про трагічні роки війни,тим важливіше сьогодні  нагадувати підростаючому поколінню про подвиг їх уже прадідусів і прабабусь.
Час невблаганний. Усе більше йде з життя сивочолих ветеранів.Сьогодні ми переживаємо біль , згадуємо подвиг героїв.Готуючи цю зустріч, ми хотіли  змусити дітей відчути гордість і вдячність воїнам- визволителям за наше мирне сьогодення.Діти особливо емоційно згадували про своїх рідних,що воювали,а також тих ,кого ми сьогодні називаємо - діти війни.

Фото на згадку біля бібліотеки.

Година мужності до Дня Перемоги 
в бібліотеці - філії № 5.
   
«Останній штурм» під такою назвою 8 травня пройшов урок мужності, присвячений знаменній даті – Дню Перемоги.На цей захід ми запросили дітей 7 – 8 класів з ДДПС.
Захід розпочався демонстрацією відеозапису параду Перемоги на Червоній площі 1945 року. Про ці історичні події розповіли наші помічники – члени родинного клубу «Джерело» сестри Анастасія та Марія Шаповалови та Гамзін Андрій. 

Анастасія та Марія Шаповалови
Урок продовжився показом відеофільму «Великая Отечественная. Документальные хроники».
Під показ слайдів «Взятие Берлина» провідний бібліотекар Какуша Г.Б. розповіла дітям, якою ціною дісталася нашому народу перемога у Великій Вітчизняній війні.
Про сучасні фашистські організації України такі як «Національний альянс», «Молодіжний союз», «Наша Україна», «Молодий рух» та ін. розповіла дітям зав. бібліотекою Задорожня Ю.В. Вона звернула їх увагу на те, що ми повинні пам’ятати про страшні жертви нашого народу у Великій Вітчизняній війні і не дати змоги повернутися цій біді знову.
Юлія Задорожня та Андрій Гамзін
  Захід прикрашала книжкова вітрина «Тихі зорі вічної пам’яті», яку підготувала 
Какуша Г.Б.

Ганна Какуша

Немає коментарів:

Дописати коментар