четвер, 7 жовтня 2021 р.

Краєзнавчий четвер

Щочетверга  учні ліцею №13 разом з бібліотекарями бібліотеки на Шевченка м.Кам'янське вирушають у краєзнавчу мандрівку містом, яка починається у музейній кімнаті, а продовжується  командною грою-квестом "Пізнай Кам'янське". 


Для кожної команди своє завдання.


Поки одна команда у відділі комплектування та обробки літератури шукала відповідь на питання "За допомогою якої бази цілодобово можна отримати інформацію про наявність у бібліотеці книги краєзнавця Олександра Слонєвського "Путешествие из Каменского в Днепродзержинск и обратно",
друга - в читальному залі за допомогою сайту бібліотеки шукала деякі географічні відомості про  наше місто.

Третя команда в цей час працювала з книгами письменника Володимира Сіренка та відповідала на питання "Що є найбільшим багатством для нього"


Потім збирали пазли "Культурні об'єкти Кам'янського"


В Інтернет - центрі пройшли інтерактивну гру "Пізнай Кам'янське"


Розгадали ребус, що ховався в інформаційному куточку у фойє бібліотеки


І ось вона ПЕРЕМОГА! Як легко стати щасливим!Команда хлопчиків бистріше за всіх виконала всі завдання, швидко пройшла всі зупинки, правильно відповіла на всі запитання!


Фото на згадку! І як завжди креативно!


Попереду зустрічі з краєзнавцями, поетами Кам'янського, перегляд документального кіно, екскурсії.

Краєзнавчий квест "Пізнай Кам'янське" розроблений бібліографами відділу електронної  й бібліографічної інформації та впроваджений  бібліотекарями читального залу, відділу абонемента, відділу комплектування та обробки літератури, інтернет-центру, сектору краєзнавства.

2 коментарі: