четвер, 17 квітня 2014 р.

«Книжкова лікарня».


Книжки - як люди: народжуються, живуть, старіють і навіть помирають. Для хворих людей є поліклініки, лікарні, санаторії. Для хворих книг також є спеціальні лікарні. Тільки називаються вони по іншому: палітурними і реставраційними майстернями.
А в бібліотеці-філії №8 працює «Книжкова лікарня». В ній діти лікують хворі книги. На консиліум «лікарів» зібралися гуртківці «Веселки» та іграшкові звірята, які «допомогли» дітям лікувати хворі книги. У формі гри була надана допомога багатьом книгам, які потім повернулися на книжкові полиці.
А ще гуртківці Настя Угрінчук і Олександра Онопрієнко підготували лялькову виставу «В книжковій лікарні», яку із задоволенням показали учням 2-А класу СЗШ № 20. Діти уважно дивились казку про Книжечку, яка потрапила в біду, втекла від злого Васька-замазури і отримала допомогу в «Книжковій лікарні».На згадку про зустріч дівчатка подарували дітям закладини з «Правилами поводження з книгою», які зробили самі.А закінчилась зустріч переглядом мультфільму «Грицькові книжки», створений за віршем Самуїла Маршака .
 

Немає коментарів:

Дописати коментар