субота, 23 листопада 2013 р.

«Запали свічку пам’яті»: бібліотечні заходи до 80 - річчя Голодомору.Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни...
Сьогодні Україна відзначає свої найтрагічніші роковини -80-річчя Голодомору 1932-1933 років. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом - злочином проти людства. 1933 рік - незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі...
З метою виховання  у  молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору і 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років протягом тижня, з 18 по 23 листопада, в бібліотеках проводились заходи до Днів пам’яті жертв Голодомору.
Бібліотекар юнацького відділу Наталія Бохан виступила  перед слухачами школи міліції з лекцією « Голодомор мовою фактів», з використанням презентації.
Під час проведення тематичної виховної години «Схилімо голови в скорботі»   для учнів 8 – 9 класів  ДДПС  завідуюча бібліотекою – філією №5 Юлія Задорожня  розповіла про Голодомор  у Кам’янському. Учні  та викладачі  вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто за шматок хліба не доносив на брата, не відривав останній окраєць від голодних дитячих ротів не торгував святинею. Було запалено свічку  пам'яті.


В бібліотеках  організовані книжково - ілюстративні виставки  періодики та літератури, які відображають події пов'язані з Голодомором 1932-1933 р. в Україні.
Це наша історія, і ми повинні знати і пам’ятати ії.


Немає коментарів:

Дописати коментар