Сторінки

вівторок, 19 червня 2012 р.

Українські книги здобули п’ять міжнародних нагород.

   Українські книжкові видання вибороли нагороди у п’яти номінаціях IX Міжнародного конкурсу «Мистецтво книги», що пройшов серед країн СНД у столиці  Казахстану Астані.
     На конкурс «Мистецтво книги» надійшло 121 видання з десяти країн СНД: Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України, пише Високий замок.
      Книги боролись за першість у семи номінаціях: «Співдружність», «Моя країна», «Книга для дітей та юнацтва», «Культура. Наука. Мистецтво», «Арт-книга», «Надруковано в Співдружності» та «Ґран-прі».
      За результатами таємного голосування міжнародного журі українські видання вибороли дипломи у п’яти номінаціях.
У номінації «Арт-книга» дипломом першого ступеня нагороджено книгу видавництва «Грані-Т» «Корабель дурнів» Себастіна Бранта.
У номінації «Співдружність» диплом друго го ступеня отримала книга видавництва «Балтія-Друк» «Національний заповідник «Софія Київська».
У номінації «Моя країна» дипломом третього ступеня нагороджено книгу видавництва «Мистецтво» «Василь Лопата. Життя і творчість».
У номінації «Книга для дітей та юнацтва» дипломом третього ступеня нагороджено книгу видавництва «Грані-Т» «Солька та кухар Тара-пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової.
      А у номінації «Ґран-прі» спеціальним дипломом відзначили книгу Олеся Пошивайла «Опішнянська розписна миска другої половини ХІХ – початку ХХ століття» видавництва «Українське народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні.
      «Цього року була сильна конкуренція, – ділиться враженнями від конкурсу член журі «Мистецтва книги», начальник Департаменту видавничої справи Держкомтелерадіо Олексій Кононенко. – Раніше видавці подавали на конкурс усі свої новинки. А цього року відчувалося, що подані книги пройшли жорсткий відбір, видання були справді достойними – і на змістовому, і на поліграфічному рівнях. Приємно, що на цьогорічному «Мистецтві книги» Україна і Білорусь вибороли найбільшу кількість книжкових нагород».

Немає коментарів:

Дописати коментар