Сторінки

четвер, 30 червня 2016 р.

Заседание фотолюбителей в библиотеке.

Уже традиционно в рамках проекта Днепродзержинская фотографическая инициатива  в последнюю субботу месяца в стенах Центральной городской библиотеки им. Т.Г. Шевченко Каменского состоялась встреча  любителей фотоискусства.


На эту встречу был приглашён фотограф Сергей Питкевич. 


Фотограф поделился с присутствующими  своими секретами в  фотографии и показал своё творчество.


Библиотекари презентовали новую книгу "История украинской фотографии ХІХ - ХХІ века". В историю украинской фотографии вписано несколько сотен имен талантливейших фотографов, внесший свой неоценимый вклад в мировое фотоискусство и ставших пионерами многих его жанров и стилей. Исследования их творчества дополняют около 1000 уникальных фотографий.



середа, 29 червня 2016 р.

День народження учасника АТО в бібліотеці.

Читальна зала юнацького  відділу Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка  була святково прикрашена, на столі був смачний пиріг та багато квітів . Бібліотекарі спільно з волонтерською групою Кам’янської міської організації Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» вітали читача, учасника АТО Юрія Ніколаєва з  ювілеєм.


Щирі вітання для Юрія від директора  Кам’янської ЦБС Тетяни Герасюти,від керівник волонтерської групи Кам’янської міської організації Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Олени Залевської,від жіночої сотні м. Кам’янського.


День народження – це яскраве  свято для кожної людини. А щоб воно запам’яталося надовго і було не зовсім звичайним, працівники бібліотеки запросили автора і виконавця Сергія Шаповалова ,постійного учасника арт – майданчику «Співзвучність».


Розважальна програма була цікавою та змістовною: Тетяна Іванівна читала квітковий гороскоп,вірші, бібліотекарі підготували відеопривітання з днем народження для Юрія.

Сподіваємося, що цей день назавжди залишиться в пам’яті Юрія Ніколаєва.

понеділок, 27 червня 2016 р.

Гра-подорож «Сторінками Конституції».

До Дня Конституції, який відзначають 28 червня, в бібліотеці-філії №8 пройшла пізнавальна гра-подорож «Сторінками Конституції». Для дітей з літнього табору «Пролісок» бібліотекарі підготували огляд літератури з виставки «Я – громадянин України» .



Діти дізнались , що в кожній країні є правила, за якими живуть всі її мешканці. Ці правила називаються «законами». Законів багато, та серед них є найголовніший, що зветься словом «Конституція». Якщо цього головного закону не дотримуватися, то в країні не буде порядку. Тому виконувати Конституцію повинні всі-всі мешканці країни. Наша країна теж має свою Конституцію – закон, в якому записано всі права українців. Це право на життя, право на житло, право на працю, право на відпочинок, право на лікування та багато-багато інших прав. Записано в Конституції і наші обовязки. Наприклад, обовязок захищати свою Батьківщину, обовязок берегти природу, обовязок виконувати вимоги Конституції та інші.




Закріпити і розширити знання допомогла гра «Чи знаєте ви?», яка пройшла дуже емоційно. Діти розділились на дві команди і намагались відповісти на питання з історії, географії, природи України. Якщо ж хтось не знав відповіді – можна було скористатись підказками з виставки.


Після заходу діти зробили висновок – що Конституція є дуже важливою для всіх нас.



неділя, 26 червня 2016 р.

С Днём молодежи!

Ежегодно в последнее воскресенье июня вся украинская молодежь отмечает национальный праздник — День молодежи, установленный в 1994 году Указом президента Украины № 323/94 по инициативе молодежных объединений и организаций.
К категории «молодежь» на Украине относят граждан в возрасте от 18 до 35 лет. Более одиннадцати миллионов человек, а это примерно 22,6 % населения Украины, составляют молодые граждане страны. Сегодня на Украине действует несколько тысяч различных молодежных и детских общественных организаций. А ведущим органом по обеспечению реализации государственной политики по вопросам семьи, детей, молодежи, физической культуры и спорта является Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины, которое реализует Государственные социальные программы, способствующие развитию молодежной политики.
Этот день для молодых людей — это не только повод для праздника, это еще и время задуматься о наилучшей реализации своего потенциала для благополучия самого себя, своей семьи, своей страны.
С праздником!


субота, 25 червня 2016 р.

Єдине місто - єдина країна.

24 червня, напередодні Дня молоді та святкування 20-річчя Конституції України,  в лівобережній частині міста Кам'янське відкрились оновлені пляж і фонтан. "Коли в місті працюють фонтани, значить воно живе. Я думаю, що це місце стане улюбленим для мешканців Лівобережжя...", - зазначив мер міста Андрій Білоусов. 




Потім  стартувала  патріотична гра- квест "Єдине місто - єдина країна".
Поки команди виконували завдання, в ажурній тіні дерев, що біля пам'ятного знаку "Танк Т-34", бібліотекарі лівобережних бібліотек-філій № 5, 7, 9  влаштували пізнавально - розважальну програму для присутніх глядачів-дітей. 
Юлія Задорожня та Ганна Какуша, бібліотекарі філії № 5, запросили дітей з пришкільних таборів (СЗШ № 21 та 30) прийняти участь у правовому марафоні "Твої права від А до Я", до якого входили: огляд  літератури "Я - громадянин України", вікторина "Запитання від Феміди", логічна гра "Захищаємо права літературних героїв" та спортивна гра на гнучкість та координацію рухів "Твістер".





Людмила Кисиль та Надія М'ясоїд, бібліотекарі філії № 7, паралельно працювали з малечею з пришкільного табору СЗШ № 25. Гра-вікторина "Казковий калейдоскоп " змусила присутніх пригадувати улюблених  героїв та їх популярних авторів. Потім відбувся конкурс на кращого чтеця української скоромовки.
Світлана Мутовкіна та Лариса Чуйкова, працівники бібліотеки - філіалу № 9, розважали відпочиваючих  народними рухливими іграми та казковим асорті "Казка двері відчиняє". 



Ціла купа призів чекала переможців! А головне - бібліотекарі разом з дітьми стали свідками ще одної дуже яскравої справи на шляху до створення квітучого та красивого міста!

пʼятниця, 24 червня 2016 р.

Киноманы Каменского смотрели "Дикие истории".

В юношеском отделе Центральной библиотеки имени Т.Г .Шевченко прошло июньское заседание клуба "Интеллектуального кино". Его руководитель  Наталья Бохан предложила посмотреть черный юмор,  фильм аргентинского режиссера Дамиана Сифрона "Дикие истории".  Премьера фильма  состоялась в 2014 году на Канском  кинофестивале, где он номинировался на главный приз - «Золотую пальмовую ветвь».


Зрелищная и яркая трагикомедия, спродюсированная Педро Альмодоваром, включает в себя шесть невероятных историй, происходящих вдалеке друг от друга, но показывающих всю непредсказуемость жизни. Все они объединены одной сюжетной линией - рассказом о судьбах людей, таких же как и миллионы других жителей, однако, отличающимися друг от друга. Ведь каждый человек это и есть индивидуальность. Но есть между ними очень много общего. Одним из того, что их объединяет, являются таки человеческие минусы, как эгоизм, жадность, алчность и прочие пороки, которые очень негативно влияют на судьбы главных героев.
Гэбриела Пастернака обижали многие, с кем сводила его жизнь — девушка, учитель музыки, профессор в консерватории, дантист. И вот все они, на свою беду, оказались вместе с ним в одном самолете...
Самолет, придорожное кафе, пустынная дорога - все это станет звеньями одной судьбоносной цепи. Каждый герой встает перед выбором: сделать на свой страх и риск решительный шаг или бездействовать – рассказывала Наталья Владимировна.



Фильм "Дикие истории" не оставил никого равнодушным.



Виктор Куленко

четвер, 23 червня 2016 р.

Нова черга літнього табору знову у бібліотеці.

Літній табір "Веселкова країна" , що у СШ №40 об'єднався з пришкільним табором , що у ліцеї№2. До бібліотеки - філіалу№9 завітали діти , щоб помандрувати книжковим містечком.


Маленькі відвідувачі прийняли участь у феєрверку  літературних загадок.


Вони  відвідали острів " Журналію".


Діти отримали запрошення  до  бібліотеки сімейного читання , вони  мріють стати  майбутніми  читачами.


Відчуй радість читання.

Літні канікули - час для відпочинку, але варто провести ці дні не тільки у веселощах та розвагах, а й з користю та пізнанням чогось нового. Бібліотека - філія №6, що обслуговує дітей пришкільного лагерю"Сонечко" СШ №35, займає важливе місце в організації літнього відпочинку учнів. Бібліотекарі  допомагають розвивати і підтримувати в дітях звичку до читання і потребу користуватися бібліотекою як протягом навчального року, так і влітку під, час відпочинку у таборах. 
Бібліотекарі зацікавлювали користувачів читанням, організовуючи  книжкові виставки, тематичні полички, огляди нових надходжень. 



Вихованці табору відвідали:
  • екскурсії до бібліотеки «Чарівне царство книжок»; 
  • літературну годину «Книга на канікулах»;
  • свято «Модні фантазії літа»;
  • інтелектуальну гру «Дотепники»;
  • прес-калейдоскоп «Панорама періодичних видань»;
  • літературну мандрівку «Мудрим казковим світом»;
  • літературну годину «Дитячий віршограй». 

Літні читання пройшли під назвою «Відчуй радість читання», де діти взяли участь в обміні думками «Моя думка про прочитану книгу» 


та конкурсі на кращий малюнок «Прочитав – намалював».


середа, 22 червня 2016 р.

25 идей для потрясающего книжного лета.



1.Устроить книжный пикник
Парк, плед, термос с чаем, любимые люди и любимые книги — рецепт идеального летнего дня. Читайте вслух, делитесь впечатлениями, меняйтесь книгами.
2. Отправить друзьям и родным открытки с иллюстрациями из книг
​Литературные открытки можно найти на блошиных рынках, в магазинах для посткроссинга  и в магазинчиках при детских издательствах. А можно сделать своими руками: вырезаем из картона открытку 10 на 15 см и делаем аппликацию собственного рисунка или распечатанной иллюстрации. На обратной стороне можно написать послание от лица персонажа.
 3. Поучаствовать в книжном вызове
4. Сходить на литературный спектакль
5. Поставить домашний кукольный спектакль по любимой сказке
.Театр теней, марионетки, пальчиковые куклы, бумажный театр — все это можно сделать из самых обычных вещей — вилок, веточек, лоскутов, воздушных шариков и даже старых колготок. Не забудьте разослать друзьям и близким пригласительные билеты на премьеру.
6. Отправить письмо или рисунок любимому писателю
Писатели очень любят получать сообщения, письма и рисунки от читателей. Представьте себе, как они сидят целый день в одиночестве и пишут. А тут ваше письмо! Можно связаться с автором напрямую через социальные сети или написать на адрес издательства. Зарубежным авторам тоже можно и нужно писать. Заодно потренироваться в английском.
7. Записаться на летнюю программу в библиотеку
Во многих библиотеках летом можно провести целый день - читать вслух, участвовать в мастер-классах, спектаклях и познавательных занятиях.
8. Читать летние книги
9. Дать комнатным растениям интересные книжные имена
Назовите ваши фиалки, кактусы и фикусы в честь любимых персонажей или сказочных существ и подпишите горшки. Веселее станет и им, и вам, и вашим гостям.
10. Отправиться в космическое путешествие с Алисой Селезневой
11. Устроить литературную выставку дома
Это может быть выставка книг (например, 10 любимых книг нашей семьи, наши самые старые книги, самые красивые книжки-картинки, морские книги), выставка, посвященная одной книге и ее героям, выставка иллюстраций, которые вы нарисуете сами. Проведите гостям экскурсию по выставке, расскажите о любимых героях, почитайте вслух, проведите конкурс, игру или мастер-класс по иллюстрации.
12. Отправиться в гости к бабушке и дедушке
Узнавать историю семьи, составлять генеалогическое древо, слушать интересные истории о том, как люди жили, учились, дружили, отмечали праздники во времена детства бабушки и дедушки вместе с  книгой.
13. Присоединиться к летней программе издательства «Настя и Никита»
14. Организовать книжный клуб
Пригласите друзей - детей и родителей - поучаствовать в обсуждении книги. Конечно, не всякая книга может стать предметом интересной беседы.
15. Наслаждаться иллюстрациями
Зачем нужны книжки-картинки? А комиксы? Иногда книжка-картинка без слов может сказать больше, чем объемная повесть. Погрузитесь в удивительный мир иллюстрации. 
16. Собрать коллекцию чего угодно и создать свой музей
Лесной человечек Полеш из норвежской книжки-картинки «Полеш открывает музей» собирает веточки, палочки, листочки и вдохновит вас на создание собственной коллекции, а в конце книжки подскажет, что делать с музеем, когда в него надоест играть.
17. Посмотреть новые книжные экранизации
Этим летом в кино "Алиса в Зазеркалье"  и "Большой и добрый великан" по одноименной книге Роальда Даля, которого называют сказочником №1 в мире. Кстати, отличный повод добавить в домашнюю библиотеку "Алису в Зазеркалье" с иллюстрациями обладателя премии Андерсена Роберта Ингпена.  
18. Пригласить друзей на вечеринку по обмену книгами «Свидание вслепую с книгой»
Заверните книги в непрозрачную подарочную или коричневую бумагу, наклейте цитату или напишите короткое интригующее описание. Например, «Приютите этого пушистого зверька, он прибыл из далекой страны и остался совсем один. Настоятельно рекомендуем запастись мармеладом!» («Медвежонок Паддингтон»). Попросите друзей сделать то же самое. Вас ждет много удивительных книжных открытий!  
19. Приготовить что-нибудь вкусненькое из любимой книжки
В детских книгах можно встретить отличные рецепты. Как на переплете "Вафельного сердца" Марии Парр. Можно заглянуть в этот список рецептов и в кулинарную книгу Петсона и Финдуса. Согласитесь, овсяная каша Петсона и просто овсяная каша - совсем не одно и то же!
20. Написать сказку или фанфик
Зарядиться творческой энергией помогут «Книга моих историй», «Напиши свою книгу приключений», а также цикл интервью на Папмамбуке «Как работать с пишущими детьми».
21. Поучаствовать в буккроссинге
Специальные полки для обмена книгами есть во многих библиотеках, кафе, магазинах. Но можно сделать незнакомцу сюрприз и оставить книгу с запиской на скамейке в парке, на подоконнике в подъезде или на сиденье в метро.
22. Завести маленькую библиотеку
Уличные книжные домики становятся все более популярными. Это приятный способ обмена книгами и повод познакомиться и подружиться с соседями. Самый простой и быстрый способ сделать маленькую библиотеку — украсить коробку и разместить ее в подъезде с призывом к соседям меняться детскими книжками.
23. Познакомить соседей с современной детской поэзией
24. Подарить книги детям
25. Создать уютный уголок для чтения
Такой, о котором вы давно мечтали: подушки, пледы или удобное кресло, постеры и любимые книги. Картинки для вдохновения тут.
Совет-бонус:
26. Делиться книжными открытиями и идеями литературных каникул в социальных сетях
Если вы не любитель длинных рецензий, заведите книжный инстаграм — фотографируйте обложки и понравившиеся иллюстрации. Вдохновляйте других на летнее чтение с тегом #книжноелето.
Счастливого книжного лета!
См.: http://www.dariadotsuk.ru/1041108310861075/258502224

вівторок, 21 червня 2016 р.

Літо! Канікули! Бібліотека!

Літо! Канікули! Найулюбленіша пора для дітей. Цікаво і різноманітно іде вона у бібліотеці-філії 7.
З першого дня роботи пришкільних оздоровчих таборів «Вітамін», «Барвінкова країна», «Планета щастя» та «Планета дитинства» в гості до бібліотеки поспішали групи дітей.
Працівники бібліотеки намагалися зробити все для того, щоб діти не нудьгували. Разом ми відсвяткували «День Молока»,подорожували морями та океанами на «День піратів»,


навчалися розуміти та поважати один одного на «День друзів», 



дізналися про лікарські рослини ріднокраю за допомогою еко - мандрівки «Гербарій здоров’я»,



 мандрували таємними стежинами на «День індіанців»


та довідалися як цікаво, і з користю і, головне, безпечно користуватися інтернетом під час інтернет-канікул «Пізнаємо-незнайоме».
Для кожного заходу бібліотекарі підбирали книжки. Саме з них наші читайлики дізналися про назви індіанських племен, про те як ховали скарби пірати, як звуться рослини, що ростуть біля наших домівок, чим годують корів, щоб отримати більше молока та багато іншого.
Діти були у захопленні – скільки веселих конкурсів, ігор підготували для них бібліотекарі. Найбільше враження справили командні ігри: перетягування канату; 

«Влучні стрільці» - де діти переконалися, що з незвички поцілити в «десятку» не так вже й просто;



«Довга нога» - хто довше простоїть на одній нозі; «Помічники Попелюшки» - де треба було якнайшвидше відділити квасолю від гороху; «Шамани-початківці» - де потрібно було розповісти про лікарське застосування рослин, що ростуть поряд; «Золотий якір» - хто швидше витягне якір і інші.



Для деяких заходів знадобився нам і комп’ютер. З його допомогою на «День молока» діти дізналися, як вдома приготувати смачне морозиво, на «Гербарії здоров’я» - подивилися мультфільм про незвичайні рослини. А на інтернет-канікулах «Пізнаємо-незнайоме» - комп’ютер став головним героєм.То ж коли бажаєте отримати позитивні емоції від барвистого літа, від зустрічі з літературними героями, покращити навички спілкування, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань – скоріш до бібліотеки! У нас цікаво!

понеділок, 20 червня 2016 р.

«Коронація слова - 2016» відкриває нові імена.

В прес-центрі інформаційної агенції «Укрінформ» засновники Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» підвели підсумки 16-го конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та оголосили імена нових лауреатів літературної відзнаки "Золоті письменники України".

(зліва направо: Р. Романюк, О. Сергієнко, Л. Ніцой, Т. Логуш, Ю. Логуш, А.Кокотюха, І. Роздобудько, С. Пономаренко)
За словами засновників конкурсу Юрія та Тетяни Логушів, вже 16 років «Коронація слова» зберігає свою унікальність і розвиває новітню українську культуру.

Юрій Логуш здивував Паоло Коельо українською «Коронацією слова».

Юрій Логуш: Я час від часу переглядаю, які існують літературні конкурси в інших країнах, і в жодній з них (і це мені підтвердив Паоло Коельо в приватній розмові),  немає відкритого конкурсу рукописів, як це є у нас в Україні. Наша мета – відкривати нових письменників, щоб в жодному разі не повторилась історія 90-х років, коли українська книжка майже зникла з полиць країни, а видавництва зачинялись.  Саме тоді ми придумали цей конкурс з абсолютно унікальними умовами: твори анонімно оцінюються компетентним журі та експертами в декілька етапів, а з автором твору-переможця знайомляться лише під час Церемонії нагородження. За 16 років «Коронація слова» стала своєрідною біржею, де видавництва змагаються між собою за право видати твір переможця. І якщо на початку 2000-х років ці твори видавалися невеликими тиражами (іноді по два романи в одній книжці), то сьогодні ми маємо тиражі в сотні тисяч. «Коронація слова» пишається, що за 16 років відкрила Україні та світові 550 українських авторів. Лауреати нашого конкурсу видали 700 романів із сукупним накладом понад 15 мільйонів примірників, і це без державної підтримки, прямим шляхом «письменник-читач».

«Коронація слова» започатковує нову номінацію – «Ділова література».

Під час прес-конференції президент Фонду Василя Хмельницького K.Fund Роман Романюк оголосив про співпрацю з конкурсом «Коронації слова».Роман Романюк: Фонд створений для підтримки проектів у галузі освіти та економіки, і з конкурсом «Коронація слова» його єднає бажання сприяти розвитку особистості та пошуку нових ідей.  Наша мета - зробити ділову та економічну літературу доступною кожному українцю, тому цього року разом з «Коронацією слова» та фондом «Мистецька скарбниця» ми започатковуємо нову номінацію – «Ділова література». До участі у змаганні будуть прийматися твори про підприємництво, реальні проекти та кейси, дослідження, інновації, менеджмент сучасного світу. K.Fund затверджує премію розміром 15 000 грн за I місце (IIі III місця по 10 000 і 5 000 грн).

Книга допомагає віськовослужбовцям не втрачати зв'язок з життям.

Начальник відділу гуманітарної політики Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Сергієнко Олексій подякував від імені військовослужбових засновникам конкурсу за гуманітарну книжкову допомогута попросив письменників якомога більше висвітлювати подвиги солдат, їх героїзм та мужність.
Сергієнко Олексій: На фронті війна, рвуться снаряди, свистять кулі, гинуть люди, але на все, що відноситься до мистецтва та творчості, воєнні чекають. І коли ми в минулому році одразу після прес-конференції завантажили в машину дві величезні коробки коронаційної літератури, вона вмить розійшлась по армійським бібліотекам. Я навмисне не буду називати, яких авторів читають більше, але усі твори, що пройшли через конкурс, користуються великою популярністю - читають їх із задоволенням. Бо людина на фронті хоче не тільки воювати. Коли вона тримає на фронті книгу, то і почуває себе зовсім по-іншому. Військові не хочуть втрачати зв'язок зі звичайним життям. А книги і література їм у цьому дуже допомагають, бо тут поєднана і мужність, і лірика, і кохання, і духовність. Ми вдячні, що «Коронація слова» та багато волонтерів нас підтримують. Ми віддячимо вам сумлінністю та мужністю.
Засновниця конкурсу Тетяна Логуш підтвердила, що саме тема війни, АТО, революції гідності, заробітчанства вже декілька років змальовує історичний та сучасний портрет сучасної України. Ще цього року з’явилось багато творів на історичну тематику (про Довбуша, Степана Бандеру, Соломію Крушельницьку, героїв Крут,  та інших).

Вперше дитячу книжку оцінило дитяче журі.

Письменниця та керівник дитячої номінації конкурсу Лариса Ніцой розповіла, що введення нових критеріїв оцінювання дитячих номінацій за віковою категорією виправдало себе і надало можливість об’єктивно та чесно обрати переможців.
Лариса Ніцой: Ми помітили, що в країні є дуже багато конкурсів дитячої книги, але членами журі у ньому виступають завжди дорослі. Отож, минулого року я звернулась до Тетяни Логуш, щоб провести з «Коронацією слова» експеримент  -  запитати у дітей, чи цікава їм та книжка, що обирають дорослі? Тетяна погодилась, і ми паралельно з дорослим у дитячих номінаціях заснували ще й дитяче журі. Для цього ми організували інтернет голосування, де діти з допомогою батьків ставили свою оцінку.
Втім на нас чекав сюрприз: діти влаштували революцію. Вони сумлінно прочитали твори, і коли прийшов час голосувати, думки розійшлись. Дітям молодших класів сподобався один твір, школярам середнього віку  - інший, а ось діти 15 років, яким вже цікава тема кохання і політики, почали відстоювати свій вибір.  Отож наше молодше журі цілком слушно зробило нам зауваження: не можуть між собою змагатися твори для маляток та дорослих дітей. Ми почули наших юних експертів, тому з пані Тетяною Логуш розширили номінації та поділили твори на вікові групи: для дошкільного, молодшого, середнього, старшого шкільного віку та юнацтва. Отож переможців у дитячій номінації цього року буде значно більше.

«Золоті письменники України» про творчі плани та стан української літератури.

Письменниця, кіносценарист, лауреат відзнаки «Золоті письменники України» Ірен Роздобудько розказала про свої творчі плани (письменниця закінчила сценарій для блокбастеру за твором Володимира Рутківського «Джури козака Швайки»,  в вересні вийде її роман «Тут  і тепер»). Вона побажала державі розвивати кіноіндустрію та видавництво, а «Коронації слова»  - продовжувати відкривати нові імена в українській літературі. Відома українська письменниця запропонувала робити виїзні конкурси «Коронації слова», зокрема на Донеччині, бо там, за її словами, уже зрозуміли що українське слово вкрай потрібне.
Сергій Пономаренко – письменник та сценарист, що у цьому році стане лауреатом відзнаки «Золоті письменники України», розказав про свій 15-річний творчий шлях та підняв тему співпраці «письменника і видавця».
Сергій Пономаренко:На жаль, у нас в країні дуже мало потужних видавництв. Насправді, їх тільки два – це «Клуб сімейного дозвілля» та «Folio», інші – невеликі. І чесно кажучи, молодому невідомому автору вийти в світ сьогодні практично неможливо.  Видавництво не хоче «ростити»  свою зірку, а воліє, щоб прийшов вже розкручений автор, з ім’ям. Тому конкурс «Коронація слова» - це те, що потрібно молодим авторам, щоб видати свою книжку та отримати путівку в життя. 

Авторам рукописів треба починати працювати «по-дорослому».

Андрій Кокотюха – письменник, сценарист, лауреат відзнаки «Золоті письменники України» підняв гостру тему якості та гостроти сюжетності українських творів..
Андрій Кокотюха:На мою думку треба вже сьогодні привчати починаючих авторів, що вони будуть створювати продукт з метою його продажу та прибутку, а отже цей продукт має бути найвищої якості, і працювати над ним слід в рази серйозніше.В мене 57 книжок, 9 кінопроектів за рік, але всі видавці, і тим більше всі продюсери заставляють переписувати кожен рядок, доки не буде відшліфоване кожне слово. І я переписую, адже розумію, тільки так якісний продукт побачить світ.
Головним очікуванням прес-конференції стало оголошення імен цьогорічних лауреатів літературної відзнаки«Золоті письменники України». Ними стануть Тимур Литовченко, Сергій Пономаренко, Любко Дереш, Дара Корній, Володимир Лис, Алла Сєрова, Ганна Чубач та Сергій Ухачевський. Відзнаки номінантам премії було вручено 16 червня у Київському академічному  театрі оперети під час урочистої Церемонії нагородження переможців конкурсу «Коронація слова».

Див.:https://focus.ua/country/352180/